Vyhodnocení turnaje v Jeseníku 2009

3. 6. 2009

Kralupy-Olomouc 103:82

Body: Janů 21, Rozsíval T. 19, 4 trojky, Hůlka 15, 2 trojky, Dzurilla 13, 3 trojky, Svoboda 8, Sofka 4.

Stav před poslední čtvrtinou utkání byl 68:66, ale v závěru nám soupeř odskočil na 10 bodů a pak se již poslední minutu utkání jen dohrávalo a prohráli jsme tento úsek 14:4

Jeseník-Olomouc 95:66

Body: Dzurilla 24, 4 trojky, Janů 20, Hůlka 11, 1 trojka, Rozsíval T. 9, 3 trojky,  Sedlák 2,

Domácí posílení o ligové hráče Houšku, Kubánka a Schmída nám nedali moc šancí na úspěch. Přesto jsme předvedli spoustu pěkných akcí, při kterých nám tleskali nezaujatí diváci.

Ostrava-Olomouc 56:60

Body: Sedlák 14, 3 trojky, Svoboda 10, Sofka 10, 2 trojky, Dzurilla 8, Janů 6, Hůlka 6, 1 trojka, Rozsíval T. 6, 1 trojka

V nedělním utkání to již bylo o tom, kdo najde více fyzických sil. V našem družstvu se chytili hráči, kteří toho v sobotu tolik neodehráli a měli více sil než soupeř.

Proto jsme v celkovém hodnocení obsadili třetí místo.

Doufám, že příští ročník se také tak vydaří!!!!